Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 17:48

Візит Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана до Міжнародного секретаріату ПАЧЕС

18 липня, 09:34

17 липня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман здійснив візит до Міжнародного секретаріату ПАЧЕС, де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем ПАЧЕС паном Асафом Гаджієвим.

У ході зустрічі були обговорені організаційні питання, пов’язані з головуванням України в Парламентській Асамблеї ЧЕС у другому півріччі ц.р.

Останні новини

Зустріч Генерального консула з Губернатором Стамбулу | 17 серпня, 19:24

16 серпня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман провів зустріч з Губернатором провінції Стамбул В.Шахіном.

Шановні громадяни!!! | 17 серпня, 11:37

26 липня Генеральний консул Олександр Гаман Зустрівся з членами Товариства культури та взаємодії кримських тюрків у м.Стамбул на чолі з Головою організації Джелялом Ічтеном. | 27 липня, 15:20

Обговорили питання співпраці організацій кримських татар з Генконсульством та українською громадою у Туреччині, організації та проведення спільних заходів.

Візит Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС | 27 липня, 14:57

26 липня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман відвідав штаб-квартиру ОЧЕС, де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС паном Майклом Хрістідесом.

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 09:38

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine. For many around the world it brought the Russian fomented war in Donbas to their attention for the first time.