Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 08:12

Візит Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС

27 липня, 14:57

26 липня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман відвідав штаб-квартиру ОЧЕС, де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС паном Майклом Хрістідесом.

У ході зустрічі були обговорені організаційні питання, пов’язані з головуванням України в Організації у період з липня по грудень 2017 року, зокрема щодо проведення Координаційної зустрічі з представлення пріоритетів головування та погодження проекту Календаря заходів на друге півріччя ц.р., яка проходитиме в штаб-квартирі ОЧЕС 12 вересня ц.р.
Генконсул України в Стамбулі наголосив, що головування України в ОЧЕС буде зосереджене на питаннях економічного співробітництва в умовах російської агресії та безпекової кризи в регіоні.
Було також привернуто увагу, що серед головних пріоритетів головування – розвиток проектно-орієнтованого виміру діяльності Організації та реалізація багатосторонніх регіональних проектів, у першу чергу – в сфері транспорту. У цьому зв’язку були обговорені питання, пов’язані з проведенням в Україні транспортних заходів, зокрема зустрічі міністрів транспорту країн-членів ОЧЕС.
З боку Генерального секретаря ПМС ОЧЕС висловлено готовність Секретаріату надати всілякого сприяння у вирішенні організаційних питань, пов’язаних з проведенням заходів в період українського головування.

Останні новини

Дні Києва в Стамбулі | 25 вересня, 16:42

22-23 вересня 2017 року пройшли Дні Києва в Стамбулі, в рамках яких було представлено туристичний та культурний потенціал столиці.Ключовими елементами днів Києва були проведення 22 вересня в приміщенні Асоціації турецьких туристичних агентств круглого столу з презентаціями від провідних київських туроператорів основних туристичних місць Києва та України та 23 вересня - концертної програми з виступами Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», а також творчих колективів Української громади в Стамбулі.

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 24 вересня, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Візит Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І.Тітарчука до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС | 19 вересня, 10:45

В рамках робочого візиту до Туреччини 18 вересня 2017 року Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І.Тітарчук відвідав штаб-квартиру ОЧЕС (м.Стамбул), де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС М.Хрістідесом.

Координаційне засідання з нагоди представлення пріоритетів головування України в Організації Чорноморського Економічного Співробітництва | 12 вересня, 17:16

12 вересня 2017 року у штаб-квартирі Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (м.Стамбул) відбулося Координаційне засідання під головуванням Посла з особливих доручень МЗС України Андрія Кононенка.