Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 17:49

Візит Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС

27 липня, 14:57

26 липня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман відвідав штаб-квартиру ОЧЕС, де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС паном Майклом Хрістідесом.

У ході зустрічі були обговорені організаційні питання, пов’язані з головуванням України в Організації у період з липня по грудень 2017 року, зокрема щодо проведення Координаційної зустрічі з представлення пріоритетів головування та погодження проекту Календаря заходів на друге півріччя ц.р., яка проходитиме в штаб-квартирі ОЧЕС 12 вересня ц.р.
Генконсул України в Стамбулі наголосив, що головування України в ОЧЕС буде зосереджене на питаннях економічного співробітництва в умовах російської агресії та безпекової кризи в регіоні.
Було також привернуто увагу, що серед головних пріоритетів головування – розвиток проектно-орієнтованого виміру діяльності Організації та реалізація багатосторонніх регіональних проектів, у першу чергу – в сфері транспорту. У цьому зв’язку були обговорені питання, пов’язані з проведенням в Україні транспортних заходів, зокрема зустрічі міністрів транспорту країн-членів ОЧЕС.
З боку Генерального секретаря ПМС ОЧЕС висловлено готовність Секретаріату надати всілякого сприяння у вирішенні організаційних питань, пов’язаних з проведенням заходів в період українського головування.

Останні новини

Зустріч Генерального консула з Губернатором Стамбулу | 17 серпня, 19:24

16 серпня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман провів зустріч з Губернатором провінції Стамбул В.Шахіном.

Шановні громадяни!!! | 17 серпня, 11:37

26 липня Генеральний консул Олександр Гаман Зустрівся з членами Товариства культури та взаємодії кримських тюрків у м.Стамбул на чолі з Головою організації Джелялом Ічтеном. | 27 липня, 15:20

Обговорили питання співпраці організацій кримських татар з Генконсульством та українською громадою у Туреччині, організації та проведення спільних заходів.

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 17 липня, 09:38

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages  was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine. For many around the world it brought the Russian fomented war in Donbas to their attention for the first time.