Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 12:48

Візит Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС

27 липня 2017, 14:57

26 липня 2017 року Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман відвідав штаб-квартиру ОЧЕС, де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС паном Майклом Хрістідесом.

У ході зустрічі були обговорені організаційні питання, пов’язані з головуванням України в Організації у період з липня по грудень 2017 року, зокрема щодо проведення Координаційної зустрічі з представлення пріоритетів головування та погодження проекту Календаря заходів на друге півріччя ц.р., яка проходитиме в штаб-квартирі ОЧЕС 12 вересня ц.р.
Генконсул України в Стамбулі наголосив, що головування України в ОЧЕС буде зосереджене на питаннях економічного співробітництва в умовах російської агресії та безпекової кризи в регіоні.
Було також привернуто увагу, що серед головних пріоритетів головування – розвиток проектно-орієнтованого виміру діяльності Організації та реалізація багатосторонніх регіональних проектів, у першу чергу – в сфері транспорту. У цьому зв’язку були обговорені питання, пов’язані з проведенням в Україні транспортних заходів, зокрема зустрічі міністрів транспорту країн-членів ОЧЕС.
З боку Генерального секретаря ПМС ОЧЕС висловлено готовність Секретаріату надати всілякого сприяння у вирішенні організаційних питань, пов’язаних з проведенням заходів в період українського головування.

Останні новини

До уваги відвідувачів! | 05 березня, 17:22

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій зустрівся з українською громадою в Стамбулі | 31 січня, 14:12

30 січня 2018 року у Генеральному консульствіУкраїни в Стамбулі відбулася зустріч ПрезидентаСвітового конгресу українців Євгена Чолія з представниками українських організацій в Туреччині.

До уваги громадян!!! | 19 грудня 2017, 12:17

Дні Києва в Стамбулі | 25 вересня 2017, 16:42

22-23 вересня 2017 року пройшли Дні Києва в Стамбулі, в рамках яких було представлено туристичний та культурний потенціал столиці.Ключовими елементами днів Києва були проведення 22 вересня в приміщенні Асоціації турецьких туристичних агентств круглого столу з презентаціями від провідних київських туроператорів основних туристичних місць Києва та України та 23 вересня - концертної програми з виступами Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», а також творчих колективів Української громади в Стамбулі.