Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 12:50

Візит Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І.Тітарчука до Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС

19 вересня 2017, 10:45

В рамках робочого візиту до Туреччини 18 вересня 2017 року Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.І.Тітарчук відвідав штаб-квартиру ОЧЕС (м.Стамбул), де відбулася його зустріч з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС М.Хрістідесом.

У ході зустрічі були обговорені поточні питання, пов’язані з реалізацією пріоритетів українського головування у сферах торгівлі та туризму, зокрема розвитку круїзного судноплавства в Чорноморському регіоні, а також проведенням заходів, передбачених Календарем заходів на друге півріччя 2017 року. 

У цьому зв’язку окрема увага була приділена проведенню спільного семінару ЄЕК ООН – ОЧЕС зі спрощення торгівлі та реалізації «єдиного вікна» (21 вересня ц.р.) та засідання Робочої групи з торгівлі та економічного розвитку (22 вересня ц.р.). 

Сторони підкреслили важливість подальшого поглиблення економічного співробітництва в регіоні та практичної реалізації положень Спільної декларації, прийнятої в Стамбулі у травні 2017 року під час зустрічі міністрів економіки країн-членів ОЧЕС.

Було також наголошено на необхідності дотримання країнами ОЧЕС міжнародних зобов'язань, прийнятих в рамках членства в СОТ та положень Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі.

 

Останні новини

До уваги відвідувачів! | 05 березня, 17:22

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій зустрівся з українською громадою в Стамбулі | 31 січня, 14:12

30 січня 2018 року у Генеральному консульствіУкраїни в Стамбулі відбулася зустріч ПрезидентаСвітового конгресу українців Євгена Чолія з представниками українських організацій в Туреччині.

До уваги громадян!!! | 19 грудня 2017, 12:17

Дні Києва в Стамбулі | 25 вересня 2017, 16:42

22-23 вересня 2017 року пройшли Дні Києва в Стамбулі, в рамках яких було представлено туристичний та культурний потенціал столиці.Ключовими елементами днів Києва були проведення 22 вересня в приміщенні Асоціації турецьких туристичних агентств круглого столу з презентаціями від провідних київських туроператорів основних туристичних місць Києва та України та 23 вересня - концертної програми з виступами Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», а також творчих колективів Української громади в Стамбулі.