Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 22:36

Рефат Чубаров: «Агресивна політика Російської Федерації стосовно сусідніх країн практично завела Організацію ЧЕС в глухий кут»

16 травня, 18:00

16 травня 2018 року в Стамбулі відбулася Конференція Голів парламентів країн-членів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва, присвячена 25-річчю Парламентської Асамблеї ЧЕС.

Делегацію України на цьому заході очолив народний депутат України, Голова Постійної делегації України у ПАЧЕС Рефат Чубаров, який у своєму виступі відзначив важливу роль ПАЧЕС як платформи для розвитку парламентської взаємодії.

Підводячи підсумки 25-річної діяльності Парламентської Асамблеї Рефат Чубаров зазначив, що Україна беззастережно підтримує цілі та ідеали, на яких засновані ОЧЕС та ПАЧЕС, та всіляко сприяє розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні та перетворенню його в зону мира, стабільності і процвітання.

Водночас, Керівник Постійної делегації України у ПАЧЕС наголосив, що агресивна політика Російської Федерації стосовно сусідніх країн практично завела Організацію в глухий кут та робить проблематичним її подальший розвиток.

Нагадавши один із принципів Чорноморського економічного співробітництва: «діяти у дусі дружби та добросусідства, зміцнювати взаємну повагу і довіру, діалог і співпрацю між державами-членами», Рефат Чубаров підкреслив, що майбутнє країн і народів регіону повністю залежить від поваги ключових принципів мирного співіснування і добросусідства, територіальної цілісності і суверенітету країн-членів ОЧЕС.

У своєму виступі він висловив вдячність міжнародним партнерам за чітку позицію щодо захисту та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів.

 

Останні новини

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА ПЕДАГОГІВ! | 28 березня, 12:38

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) проводить 17-22 серпня 2018 у м.Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.

У Туреччині розпочато показ українського мультфільму! | 28 березня, 12:10

З 23 березня ц.р. у кінотеатрах Турецької Республіки розпочато показ українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» («Kayıp Prenses»), виробленого студією «Animagrad» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

До уваги відвідувачів! | 05 березня, 17:22

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій зустрівся з українською громадою в Стамбулі | 31 січня, 14:12

30 січня 2018 року у Генеральному консульствіУкраїни в Стамбулі відбулася зустріч ПрезидентаСвітового конгресу українців Євгена Чолія з представниками українських організацій в Туреччині.