Генеральне консульство України в Стамбулі

, Київ 12:48

Відбулися українсько-турецькі консультації з питань двостороннього співробітництва

21 листопада 2017, 16:39

В рамках Плану консультацій між МЗС України та Турецької Республіки на 2017-2018 рр. 20 листопада 2017 року в м.Київ проведено шості заплановані консультації з питань двостороннього співробітництва на рівні директорів територіальних департаментів МЗС України В.Боднара та Туреччини В.Алтая. Відбулася також зустріч турецької делегації з Державним секретарем МЗС України А.Заяцем.

Сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього та міжнародного порядку денного. Основна увага була зосереджена на питаннях подальшої активізації політичного та економічного діалогу, а також розвитку співробітництва у військово-технічній сфері. Сторони також позитивно відзначили реалізацію практичних домовленостей, досягнутих на найвищому рівні.

Турецька делегація наголосила на незмінності позиції Туреччини щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України.

У ході зазначеного заходу було досягнуто домовленостей щодо проведення найближчим часом чергових засідань двосторонніх міжурядових комісій з питань економічного і військово-технічного співробітництва.