Генеральне консульство України в Стамбулі

Київ 15:18

День Соборності України в Стамбулі

22 січня, 14:16

22 січня 2019 року – в День Соборності та 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - працівники Генерального консульства України у Стамбулі, українська громада та учні міжнародної української школи поклали квіти до могили Володимира Мурського - представника екзильного уряду УНР в Туреччині.

Представники Генконсульства згадали про особистий внесок В.Мурського у боротьбу за незалежність України та зачитали текст Універсалу, яким 100 років тому було оповіщено український народ про об’єднання УНР і ЗУНР.

«Тільки в єдності наша сила», - наголосила Голова Українського культурного товариства Мунавар Усенова, звертаючись до учасників заходу.

Останні новини

Заява МЗС України у зв’язку з серією масових стрілянин у Сполучених Штатах Америки | 05 серпня, 18:25

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує серію актів масової стрілянини, вчинених протягом вихідних в Ель Пасо, Техас, у Дейтоні, Огайо та Чикаго, Іллінойс, та які призвели до численних жертв.

Україна вдячна Туреччині за послідовну підтримку - Генконсул Олександр Гаман | 30 липня, 16:13

30 липня 2019 року відбулася зустріч Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана з мером муніципалітету Бейолу Хайдаром Алі Йилдизом.

Заява МЗС України щодо рішення Верховного суду РФ у справі громадянина України Павла Гриба | 23 липня, 19:18

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест Російській Федерації у зв’язку з неправомірним рішенням військової колегії Верховного суду РФ у справі громадянина України Павла Гриба.

Заява МЗС України у зв’язку з черговим провокативним рішенням Російської Федерації щодо незаконної паспортизації громадян України, що мешкають в Донецькій і Луганській областях | 18 липня, 09:40

МЗС України рішуче засуджує нову спробу російської влади поширити спрощений порядок прийняття до громадянства РФ на українських громадян - мешканців Донецької і Луганської областей України.

Заява МЗС України до 5 роковин збиття літака рейсу МН17 | 17 липня, 16:57

Цього дня 5 років тому 298 безневинних цивільних осіб, включаючи 80 дітей, із 10 країн світу втратили свої життя в результаті жахливого збиття малайзійського літака «Боїнг-777» рейсу MH17 ракетою російської зенітно-ракетної системи «Бук», запущеною із непідконтрольної Україні території Донбасу. Цей день назавжди залишиться трагічною сторінкою історії не лише для України, а для всього світу.