• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Türkçe
 • Стара версія
Запис на прийом в Генконсульстві
Опубліковано 25 січня 2023 року о 16:00

При плануванні відвідування Генконсульства України в Стамбулі просимо врахувати, що прийом проводиться виключно за попереднім записом.

Посилання для запису на прийом: https://go.mfa.gov.ua.

Інструкція для попереднього запису у Генеральному консульстві України в Стамбулі:

 

КРОК 1

Оберіть країну:

ТУРЕЦЬКА РЕСПУБЛІКА

Оберіть установу:

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В СТАМБУЛІ

Оберіть категорію консульської дії із запропонованого меню:

напр., ПАСПОРТНІ ПИТАННЯ

Оберіть вид консульської дії з обраної Вами раніше категорії:

напр., ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

Оберіть прийнятну для Вас дату звернення до Генконсульства:

напр., 30.05.2023

Оберіть вільний у запропоновану графіку час звернення до Генконсульства:

напр., 11.00 

 

КРОК 2

Прізвище:

ПЕТРЕНКО

Ім’я:

ПЕТРО

По батькові:

ПЕТРОВИЧ

Контактний номер телефону:

+9054123411111

Адреса електронної пошти:

[email protected]

 

КРОК 3

Після внесення Вами всіх даних на екрані має з’явитися інформація з проханням перевірити правильність заповнення всіх полів реєстраційної форми.

Ви маєте перевірити та підтвердити коректність внесеної інформації.

Після успішної реєстрації на вказану Вами адресу електронної пошти надійде відповідне повідомлення з підтвердженням попереднього запису на консульський прийом у Генеральному консульстві України в Стамбулі.

 

УВАГА! Заявник несе персональну відповідальність за вибір консульської послуги та підготовку необхідних документів для її отримання.

НАГОЛОШУЄМО, що Генеральне консульство України в Стамбулі

НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ ПОСЛУГАМИ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Запис до електронної черги є БЕЗКОШТОВНИМ для всіх видів послуг.

Відсутність можливості обрання дати візиту означає, що всі вільні місця на даний момент зайняті. Вільні для реєстрації дні з’являються поступово. Також вільні дати можуть з’явитися у разі, якщо хтось із зареєстрованих заявників скасував бронювання.

Для перевірки наявності вільних місць необхідно слідкувати за оновленням системи. Доступні для бронювання слоти відкриваються щодня. Через надзвичайно великий попит на консульські дії вільний час швидко бронюється, тому дуже часто Ви бачите повідомлення "Вільні слоти для запису відсутні". Просимо Вас утриматись від телефонних дзвінків та запитів на електронну пошту Генконсульства з проханням пояснити ситуацію або здійснити запис в індивідуальному порядку.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що громадянину під час прийому буде надана лише та консульська дія, на яку він записаний. Той, хто хоче подати документи на оформлення паспорта, але бронює запис на інші консульські дії, не буде прийнятий з паспортних питань.

ІНФОРМУЄМО, що Генконсульством відслідковується діяльність так званих посередницьких структур. Щодо однієї з таких «фірм» вже направлено звернення до поліції.

Під час запису на прийом з питань вчинення консульської дії слід дотримуватися наступних правил:

У формулярі запису всі поля мають бути заповнені та вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу, а також назву консульської послуги. Невідповідність особистих даних або назви консульської послуги, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним фізичної особи, чи реальній меті звернення є підставою для скасування реєстрації.

Якщо на прийом приходять члени однієї родини, які також хочуть отримати консульські послуги, то у кожного повинна бути індивідуальна реєстрація.

Якщо Ви звертаєтеся за отриманням кількох консульських послуг одночасно, слід зробити реєстрацію для кожної послуги окремо. Необхідно обрати час, який не співпадає з часом Вашого попереднього запису.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з того самого питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором.

Не допускається реєстрація за ніками (наприклад Roman1989, Alex TR тощо). Така реєстрація буде видалена адміністратором.

Генеральне консульство України в Стамбулі залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У зв’язку з цим просимо перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або її перенесення на інший термін.

Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам прибути на прийом, слід якомога швидше самостійно відкоригувати або видалити реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації. Для запису можна обрати будь-який інший вільний час.

Одна реєстрація "на нотаріат" - одна довіреність або посвідчення підпису тощо.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux