З благословення Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія сьогодні в Храмі Святого Миколая відбулася Божественна Літургія з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України, яку звершили Єпископ Галікарнаський Адріан та Отець Яковос.
Сьогодні ми також помолилися за наших Захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.
Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман наприкінці Служби привітав всіх присутнім зі святом 30-річчя відновлення Незалежності України, поінформував про візит в Україні Вселенського Патріарха Варфоломія.
О.Гаман також звернувся до української громади зі словом спогаду про сотні наших Захисників, вбитих російським окупантом під Іловайськом у 2014 році, та тисячі загиблих на російсько-українській війні українців.
Ми пам’ятаємо та шануємо кожного…
Дякуємо за наш захист.